Title Override (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Paths
ru: Пути

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
ru: Название может состоять только из строчных букв, подчёркиваний, тире и цифр.

en: Add and configure
ru: Добавить и настроить
