Title Override (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Paths
tr: Yollar

en: Add and configure
tr: Ekle ve yapılandır
