Title Override (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Paths
uk: Шляхи

en: Title tag
uk: Теґ заголовку

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
uk: Назва має містити лише літери нижнього регістру, підкреслення, дефіси та цифри.

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: A context with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Контекст з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть наявний об’єкт перш ніж створювати новий.
