Title Override (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
