Title Override (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
