Title Override (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази
