Title Override (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Paths
cs: Cesty
