Title Override (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Paths
gl: Rutas
