Title Override (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Paths
ja: パス

en: Title tag
ja: タイトルタグ
