Title Override (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Paths
lt: Keliai
