Title Override (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt
