Title Override (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Paths
oc: Camins

en: Title tag
oc: Balisa Títol

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
