Title Override (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Title tag
pl: Tag tytułu

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj
