Title Override (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Paths
pt: Caminhos
