Title Override (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
