Title Override (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు
