Title Override (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor
