Title Override (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Paths
be: Шляхі
