Title Override (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Paths
ca: Camins
