Title Override (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Paths
da: Stier

en: Title tag
da: Title-tag
