Title Override (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Paths
el: Διαδρομές
