Title Override (7.x-2.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Paths
es: Rutas

en: Title tag
es: Etiqueta del título

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
es: El nombre sólo puede contener letras minúsculas, guiones bajos, guiones y números.

en: Add and configure
es: Agregar y configurar
