Title Override (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Paths
et: Asukohad
