Title Override (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Overrides the H1 title
hi: H1 शीर्षक अधिभूत
