Title Override (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen
