Title Override (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
