Title Override (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره
