Title Override (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani
