Title Override (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Paths
sv: Sökvägar
