Title Override (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Paths
vi: Đường dẫn
