Title Override (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla
