Title Override (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Title tag
bo: ཁ་བྱང་གི་དབྱེ་རྟགས
