Title Override (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Paths
nl: Paden

en: Title tag
nl: Titel-tag

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren
