Title Textarea (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Save settings
af: Stoor verstellings
