Title Textarea (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
