Title Textarea (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Linked
da: Linket til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Nothing
da: Intet

en: Hide page title
da: Skjul sidetitel

en: Enable to override this field's links.
da: Tilsidesæt feltets links.

en: Replace fields
da: Erstat felter
