Title Textarea (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Fields
el: Πεδία

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα
