Title Textarea (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
