Title Textarea (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Fields
is: Svæði

en: Save settings
is: Vista stillingar
