Title Textarea (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Nothing
ka: არაფერი
