Title Textarea (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Nothing
ku: هیچ
