Title Textarea (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
