Title Textarea (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
