Title Textarea (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
