Title Textarea (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Nothing
vi: Không có gì
