Title Textarea (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
