Title Textarea (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
