Title Textarea (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Fields
nl: Velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.
