Title Textarea (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Fields
nn: Felt

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
