Title Textarea (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
